Dział Żywienia

Kierownik Działu Żywienia:

mgr Anna MikołajczakTelefony:

Kierownik Działu +48 52 32 56 601
Dział +48 52 32 56 602
Kuchnia +48 52 32 56 754
Bufet +48 52 32 56 775

Email: dz@szpital-pluc.bydgoszcz.plDział Żywienia Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy przygotowuje posiłki dla pacjentów i personelu Szpitala; od marca 2014 roku prowadzi bufet.

Nowocześnie wyposażona kuchnia zapewnia przygotowanie wysokiej jakości posiłków, a profesjonalny system transportu gwarantuje, że serwowane naszym pacjentom potrawy są zawsze estetycznie podane, mają właściwą temperaturę i walory smakowe.

W Dziale Żywienia zatrudnione są dietetyczki, technicy technologii żywienia, kucharze i pomoce kuchenne. Wszyscy pracownicy Działu Żywienia w codziennym działaniu starają się podnosić jakość swojej pracy, aby prowadziła do dostarczenia usług na oczekiwanym przez naszych konsumentów poziomie.

Dział Żywienia przygotowując posiłki ściśle przestrzega wymagań sanitarno-higienicznych, które zapewniają właściwe bezpieczeństwo i wysoką jakość zdrowotną wytwarzanych produktów zgodnie z potrzebami prawidłowego żywienia chorych.

Motywuje pracowników do nieustannej aktywności na rzecz poprawy jakości i podnoszenia kwalifikacji w zakresie żywienia.

Ciągle doskonali obsługę w celu dostosowania jej potrzeb i oczekiwań pacjentów i konsumentów stołówki. Doskonali również jadłospisy i receptury.

Zapewnia pracownikom optymalne warunki pracy.

Dział Żywienia stosuje system HACCP w zakresie: Produkcja i dystrybucja posiłków.

copyright © KPCP Bydgoszcz 2012